top of page

Xtraight Aminosystem ​– intelligentne juuksesirgendamine aminohapetega 

Xtraight Aminosystem on uuenduslik tehnoloogia juuste taastamise ja sirgendamise valdkonnas!

 

Juuksed koosnevad 65% ulatuses valkudest (proteiinidest), kusjuures 90% neist valkudest moodustab keratiin. Valgud koosnevad aminohapetest.

Aminosystem tehnoloogia ühendab aminohappeid, valke ja keratiini, aga ka muid eluliselt vajalikke koostisosi, mis toidavad ja taastavad juukseid seespoolt. Tulemus on nähtav juba pärast esimest protseduuri.

Koostis

Hüdrolüüsitud kollageeni peamised funktsioonid: seob juuksekarvas niiskust, täidab tühikuid ja muudab juukse vastupidavamaks, elastsemaks, läikivamaks, ennetab dehüdreerumist, aitab ära hoida edasisi juuksekahjustusi.

 

Hüdrolüüsitud keratiin on valk, mis koosneb 21 aminohappest, mis kõik aitavad taastada juuste vastupidavust ja läiget. Korrastab juuksekarva sisemist struktuuri, kusjuures kahekordne kiht polümeere mõjutab juuste pindmisi kihte, moodustades õhukese kaitsekile väliste kahjustuste vastu.

 

Pantenool on üks B-rühma vitamiine, mis soodustab niiskuse sidumist juuksekarvas. Parendab juuste vastupidavust ja elastsust ning kiirendab juuksekasvu.

Makadaamiaõli peamine funktsioon on kaitsta juukseid UV-kiirguse, kuumade instrumentide ja fööniõhuga töötlemise  eest.  Soodustab niiskuse hoidmist juuksekarvas, muudab haprad juuksed vastupidavamaks, ennetab otste lõhenemist.

Võiseemnikuõli (shea-või) on eriti tuntud oma toitvate ja niisutavate omaduste poolest. Vähendab juuksekarva poorsust, muutes juuksed pehmeks, siidiseks ja siledaks.

Xtraight Aminosystem koostises toimivad võiseemnikuõli ja keratiin ideaalses tasakaalus.   

Xtraight Aminosystem koostisse on lülitatud ka sellised juukseid toitvad ja taastavad olulised komponendid, nagu nisuproteiinid, oliiviõli, kookoseõli, Aloe vera ekstrakt ja argaaniaõli. 

Toime

Xtraight Aminosystem Intelligent Straightening ei ole püsiv juuksesirgendamise meetod. Intelligentne koostis võimaldab iga korraga tulemust parandada. Iga järgneva protseduuriga omandavad juuksed järjest rohkem elujõudu ning muutuvad sirgemaks. Keskmiselt püsib tulemus pärast esimest kasutuskorda 4 kuud.

Innovaatiline koostis ei sisalda kahjulikke keemilisi ühendeid, nagu formaldehüüd, glutaraaldehüüd ega mõni muu aldehüüd või hüdroksiid. 

Eripärad: juukseid on soovitatav värvida mitte varem kui kahe nädala möödudes pärast aminohapetega sirgendamist. Kui juuksed on protseduuri toimumise ajaks juba värvitud, tuleb klienti hoiatada võimalikust muutusest 1‒2 tooni võrra heledamaks.

© 2015 "Vitaker cosmetics»    

 (+372) 58493330

bottom of page