top of page
WheyProtein, протеиновый уход, Juuste proteiintaastus rakusisesel tasandil

WHEY PROTEIN - juuste proteiintaastus rakusisesel tasandil

Lahendab viis olulist juukseprobleemi: kuivus, murdumine, poorsus, kahjustatus, elujõu puudumine. 

Milleks vajavad meie juuksed aminohappeid?

 

Juuksed koosnevad 65% ulatuses valkudest, mis põhinevad aminohapetel. Seega aminohapped mitte lihtsalt ei paranda kahjustatud juuste seisundit, täiendades nende struktuuri, vaid ka soodustavad kasulike ainete tungimist juuksekarvasse.  

Lisaks on aminohapetel juuksekarva niisutav toime ning nad kompenseerivad puuduvat niiskust nahas ja juustes. Need ühendid on väga kasulikud just värvitud juustele, sest aitavad pigmendiosakestel karvatüvikusse jõuda, takistades pigmendi väljapesemist juustest ja pikendades värvi eluiga. Aminohapped tugevdavad juuksejuuri, reguleerivad ainevahetust folliikulis, takistavad juuste väljalangemist ja kiirendavad nende kasvu. 

 

Ühe protseduuri mõju kestab umbes kuu aega. Vajadusel võib protseduuri korrata üle nädala 2‒3 korda kuni juuste täieliku taastumiseni.

 

Hooldust võib teha iseseisvalt, aga ka paralleelselt muude juukseid tervendavate protseduuridega. Pärast hooldust taastub juuste loomulik ilu ja elujõuline sära.

 

Koostis: piima- ja sojaproteiinid, kollageen, keratiin, mesilasvaha, võiseemnikuõli (shea-või), aga ka 11 tähtsat aminohapet, nagu arginiin, histidiin, treoniin, alaniin, seriin jm.  

 

Arginiin tugevdab juukseid, vähendab nende kalduvust murduda, parandab karvastruktuuri ja korvab keratiinipuudust.

 

Histidiin soodustab juuksekasvu ja taastumist.

 

Glütsiin niisutab juukseid ja peanahka, muudab juuksed siledaks ja säravaks.

 

Тreoniin on asendamatu aminohape, mis mõjutab valgurakkude ehitamist ja taastab juuksestruktuuri. Treoniini olemasolul kasvavad uued tugevamad juuksed.

 

© 2015 "Vitaker cosmetics»    

 (+372) 58493330

bottom of page